wirówka laboratoryjna eqlab ifuge premium edition do diagnostyki osocza i fibryny

Wirówka Eqlab iFuge D06 Premium Edition
Eqlab iFuge Premium

Detekcja PRAWIDŁOWEGO wyważenia

Horyzontalna wirówka

BEZSZCZOTKOWY silnik prądu stałego

wirówka iFuge ze sterowaniem RCF

Sterowanie z poziomu OBROTÓW oraz siły odśrodkowej RCF

Mobilna wirówka iFuge Premium

Bardzo niska WAGA – 4 kg

Wirówka Eqlab iFuge Premium Edition

poznaj wyjątkową wirówkę eqlab ifuge premium

Przekonaj się ze bez względu na to czy pracujesz stacjonarnie czy też mobilnie, wirówka iFuge Premium Edition będzie dla Ciebie doskonałym wyborem. Najnowsza technologia oraz wyjątkowo niska waga a także ergonomia i najwyższa jakość użytych materiałów a to wszystko specjalnie do Twojej dyspozycji.

Wybierając wirówkę iFuge Premium Edition wybierasz bezpieczeństwo pracy, zarówno Twoje jak i wirowanego materiału. Nad bezpieczeństwem procesu wirowania czuwa detektor wyważenia rotora a także elektroniczny hamulec bezpieczeństwa oraz elektromechaniczna blokada pokrywy a całość procesu wirowania odbywa się pod kontrolą mikroprocesora. To wszystko dla najlepszych efektów Twojej pracy.

Dla wygody operatora wirówka została wyposażona zarówno w sterowanie z poziomu prędkości wirowania jak i siły RCF. Kontroluj pracę urządzenia za sprawą unikalnych przycisków typu soft click zatopionych w wodoodpornym panelu sterowania.

Dzięki unikalnej konstrukcji komory wirowania w wirówce iFuge Premium Edition , gwarantującej odpowiedni przepływ powietrza, oprócz standardowego timera użytkownik ma możliwość  pracy ciągłej procesu wirowania.  Utrzymywanie urządzenia w należytej czystości jest wyjątkowo proste za sprawą demontowanego rotora oraz wkładów ze stali nierdzewnej przeznaczonych do sterylizacji w autoklawie. W przypadku zalania komory nie bez znaczenia jest również zintegrowany dolny odpływ wirówki zabezpieczający jej komponenty przed uszkodzeniem. Całość dopełnia bezpieczne 24V zasilanie wirówki.

Wirówki Eqlab
Najlepsza wirówka do osocza i fibryny

Poznaj korzyści płynące z wyboru modelu ifuge premium 

Decydując się na zakup wirówki iFuge Premium Edition macie Państwo gwarancję długiego i bezproblemowego użytkowania urządzenia. Wszystko to za sprawą 3 letniej gwarancji oraz 3 letniego pakietu Business Plus dedykowanego klientom biznesowym.

Business Plus to dedykowany pakiet usług dodatkowych dla najbardziej wymagających klientów. Powyższy pakiet obejmuje:

– darmowe urządzenie zastępcze, dostarczane do klienta bezpłatnie w ciągu 48 godzin w przypadku konieczności interwencji serwisu*1 – dedykowaną infolinie wsparcia technicznego wyłącznie dla klientów Business Plus, czynną przez 7 dni w tygodniu*2 – preferencyjną cenę usług serwisowych dla szkód powstałych w wyniku zdarzeń losowych.

CECHY SZCZEGÓLNE WIRÓWKI EQLAB iFUGE PREMIUM

BEZPIECZEŃSTWO PRACY:

– detekcja prawidłowego wyważenia rotora
– elektroniczna blokada pokrywy w trakcie wirowania
– elektroniczny hamulec bezpieczeństwa
– stalowa wewnętrzna konstrukcja pokrywy
– bezpieczne 24v zasilanie

WYGODA I ERGONOMIA:

– intuicyjna obsługa
– cicha praca
– niska waga ułatwiająca transport
– automatycznie uchylana pokrywa po zakończeniu wirowania
– prosty i wygodny demontaż rotora
– wkłady rotora do sterylizacji w autoklawie

TECHNOLOGIA:

– bezszczotkowy silnik prądu stałego
– parametry wirowania pod kontrolą mikroprocesora
– wkłady rotora ze stali nierdzewnej
– zintegrowany odpływ komory wirowania

WERSJA PREMIUM:

– oprogramowanie zoptymalizowane pod kątem wirowania osocza i fibryn
– hamowanie bezwładnościowe dla najlepszego efektu wirowania fibryn
– regulacja obrotów co 10 na minutę w celu idealnego odwzorowania procedur
– 36 miesięcy polskiej gwarancji

Eqlab wirówki

wirówka ifuge premium edition

Eqlab iFuge D06 Premium Edition IVD- to specjalna wersji modelu D06  zoptymalizowana pod kątem pozyskiwania osocza oraz fibryn bogatopłytkowych co wpływa bezpośrednio na jakość uzyskiwanych wyników badań. W odróżnieniu od wersji standardowej, wirówka laboratoryjna iFuge Premium Edition posiada regulację prędkości co 10 obrotów na minutę ( co 100 obrotów na minutę w wersji standardowej ) co pozwala na bardzo dokładne odwzorowanie istniejących procedur wirowania. Kolejną bardzo ważną modyfikacją wersji Premium jest funkcja łagodnego hamowania w ostatniej fazie wirowania co jest szczególnie ważne w procesie pozyskiwania iniekcyjnej fibryny bogatopłytkowej. Wirówki pochodzą z oficjalnej polskiej dystrybucji oraz objęte są 24 miesięczną gwarancją polskiego serwisu. Jest to ważna informacja ze względu na fakt że polski serwis nie obsługuje urządzeń zakupionych poza autoryzowaną polską siecią dystrybucyjną.

Wyjątkowo mobilna wirówka laboratoryjna

Wirówka Laboratoryjna iFuge D06 Premium Edition do osocza i fibryny to lekka wirówka dedykowana osobom dla których priorytetem jest mobilność. Dzięki bardzo niskiej wadze – zaledwie 4 kg oraz kompaktowym wymiarom będzie doskonałym wyborem dla osób wykonujących zabiegi w różnych gabinetach. Wirówka wyposażona w indukcyjny silnik oraz sterowanie mikroprocesorowe. Posiada wbudowaną detekcję prawidłowego wyważenia zabezpieczającą sprzęt oraz probówki w trakcie wirowania. Dodatkowo użytkownik posiada możliwość sterowania zarówno z poziomu prędkości obrotowej RPM jak również siły odśrodkowej RCF. Wirówka z polskiej dystrybucji posiada zmodyfikowane oprogramowanie pod kątem wirowania osocza jak również fibryn bogatopłytkowych w celach diagnostycznych.

Previous slide
Next slide

DANE TECHNICZNE WIRÓWKI LABORAOTRYJNEJ  iFUGE PREMIUM EDITION:

– rotor stałokątowy 6 x 10 / 15 ml
– silnik indukcyjny (bezszczotkowy)
– maksymalne obroty / RCF –  6500 obr/min / 3684 g
– płynne ustawienie prędkości od 500 do 6500 rpm
– ustawienie czasu od 1 do 30 minut oraz tryb pracy ciągłej
– poziom głośności > 60 dB
– wbudowana detekcja prawidłowego wyważenia
– wymiary 260 x 244 x 205 mm
– waga 4 kg
– zawarte w zestawie adaptery dla probówek 5 ml,,7 ml oraz 1,5 /  2ml,      które dają możliwość wirowania większości dostępnych probówek

* 1 dotyczy dni roboczych
* 2 wsparcie czynne przez 7 dni w tygodniu w godzinach 9:00-19:00 z wyjątkiem dni świątecznych.

Wirówki laboratoryjne

Milo jest nam powitać Państwa na naszej stronie. Nasza firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych medycznych wirówek laboratoryjnych.

Informacje