O NAS

Miło jest nam powitać Państwa na naszej stronie. Nasza firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych wirówek laboratoryjnych. Jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem oraz serwisem takich marek jak ZENITHLAB, NEUATION oraz CENTURION SCIENTIFIC. Nasze produkty cechuje najwyższa jakość wykonania idąca w parze z przystępnymi dla naszych klientów cenami. W kręgu naszych odbiorców znajdują się laboratoria medyczne oraz przemysłowe, jak również gabinety stomatologiczne, gabinety chirurgii plastycznej, gabinety medycyny estetycznej oraz kliniki weterynaryjne. Każde z oferowanych przez nas urządzeń posiada 24 lub 36 miesięcy gwarancji. Wychodząc naprzeciw wymaganiom naszych klientów EQLAB oferuje sprzęt zastępczy na wypadek konieczności interwencji naszego serwisu. Zachęcamy do kontaktu i skorzystania z naszej oferty.

Dlaczego warto kupić wirówkę laboratoryjną właśnie u nas

Co odróżnia naszą firmę od pozostałych i dlaczego warto zaufać własnie nam ? To proste – nasza firma jako jedna z nielicznych zajmuje się wyłącznie wirówkami laboratoryjnymi. Nasze ukierunkowanie stale powiększa naszą wiedzę i doświadczenie, dzięki czemu nasi klienci mogą liczyć na pełne wsparcie doradcze oraz techniczne. Firma EQLAB posiada własny wewnętrzny serwis świadczący naszym klientom usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne. Dlatego właśnie wirówki laboratoryjne od EQLAB to najlepszy wybór ! Zapoznaj się z atrakcyjnymi cenami wirówek laboratoryjnych do krwi!

eqlab next day service

Dzięki tej usłudze nasi klienci otrzymują gwarancję ciągłości pracy na zakupionym w naszej firmie sprzęcie. W praktyce oznacza to że w przypadku konieczności interwencji naszego serwisu gwarancyjnego otrzymają Panstwo sprzęt zastępczy na czas jego trwania. Każda zakupiona w naszej firmie wirówka laboratoryjna objęta jest tymże programem oraz posiada 24 miesiące gwarancji.

Wirówki laboratoryjne

Milo jest nam powitać Państwa na naszej stronie. Nasza firma zajmuje się dystrybucją profesjonalnych medycznych wirówek laboratoryjnych.

Informacje